Serim Company Genel Merkezi Açıldı

01.07.2016 - 00:49
1992 yılında faaliyetlerine başlayan Serim Company adı altındaki şirketler grubumuz, Girne’deki yeni merkez binası, firma çalışanları, yönetim ve danışma kurulu üyeleri, resmi yetkililerin ve iş dünyası temsilcilerinin katılımıyla düzenlenen iftar yemeği ile açıldı.
 
Serim Company, yeni genel merkez bina açılış ve iftar yemeğinin konukları arasında; Girne Amerikan Üniversitesi yöneticileri, inşaat, turizm ve finans sektör yöneticilerinin yanında, siyaset ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin yoğun ve coşkulu katılımlarıyla bu mübarek Ramazan gününde iftar yemeği ile yeni genel merkez binamızın açılışını gerçekleştirdik.
 
Uzun yıllardır KKTC’de faaliyetlerini sürdüren şirketimizin yeni genel merkez binası, 500 metrekarelik alan üzerinde tasarlanmıştır. Özel park alanlarının bulunmasının yanında, çevre duyarlılığının gözetildiği merkezde kullanılan enerji büyük ölçüde A+ verimli cihazlar ile sağlanmaktadır.
 
Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Serim: “Serim Company olarak kuruluşumuzdan bugüne kadar kendi alanlarında uzman, eğitimli ve güler yüzlü bir kadro kurabilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Hedefimiz pazardaki büyük Serim Company markasının bayrağını bölgemizde en iyi şekilde dalgalandırmak olacaktır. Satış ve Satış sonrası olarak şirket olarak tüm yapılarında hizmetleri en doğru şekilde verilecek yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedeflenecektir. ” şeklinde konuklara hitap etti.
 
Şirketimizin Genel Koordinatör’ü Hüseyin Zoroğlu ise “Serim Company olarak grubumuzun inşaat ve diğer sektörlerde liderliğe olan tutkusunu inanıyorum. Bunu ister bir söz, ister bir vaat olarak bugün hafızalarınızda tutmanızı isterim.” diye düşüncelerini ifade etti.
 
Şirketler grubumuz adına bizim için yeni bir ivme kazandıracağına inandığımız yeni yönetim binamızın açılışına gerek iştirak eden gerek ise çeşitli sebeplerden ötürü aramızda olamayan fakat güzel mesajları ve iyi dilekleri ile bizleri onurlandıran dostlarımıza teşekkürlerimizi belirtmek isteriz.